Adres:

İstiklal Caddesi, No:50-54, Beyoğlu/İstanbul

AÇIK SAATLER:

Her gün 10:00 – 22:00

İLETİŞİM:

info@demirorenistiklal.com
+90 (212) 249 99 99
info@istiklalpalas.com
+90 (212) 252 01 00

DEMİRÖREN İSTİKLAL PALAS OFİS

Taksim; modern iş hayatının, dinamizmin ve sanatın bir arada yaşandığı yegane yerlerden biridir. Tarihin, eğlencenin, sanatın ve iş olanaklarının tam içindesiniz. Biz ise bu dokuyu iş hayatınızla birlikte sizlerle buluşturmayı amaçladık. 81 adet hazır veya boş ofisle birlikte sanal ofislere sahip olan Demirören İstiklal Palas hem size modern bir çalışma ortamı hem de iş sonrası dinlenebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir konum sunmaktadır.

Ofis Kiralama Formu

Demirören İstiklal’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bir mağaza veya stand kiralayarak ailemizin bir parçası olmak için aşağıdaki kiralama talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

  MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

  Aydın Öztuna

  Avukat

  Çocuklarla İstiklal Caddesi’nin kalabalığından kaçmak istediğimde mutlaka buraya gelirim. Avm’nin dağınık bir yapıda olmaması işimi kolaylaştırıyor. Yemek, alışveriş, çocuklarla birlikte oturabileceğim mekânlar benim için olmazsa olmaz ve hepsini bir arada bulabildiğim bir yer burası.

  Serhat Okyar

  Designer

  Vizyona giren filmleri anında getiren bir sinema salonu olması nedeniyle film izlemek için ilk tercihim İstiklal AVM. Seans bekleme sırasında kitap okuyabileceğiniz bir kitaplığı da var.

  Buse Şeker

  Mühendis

  Benim gibi alışveriş için çok fazla vakit harcamak istemeyenlerdenseniz, kıyafet ve kozmetik alışverişi için İstiklal AVM’yi tercih edebilirsiniz. Aradığım ürünleri bulabileceğim yeterli sayıda mağaza ve en önemlisi Sephora var. AVM’nin hemen girişinde yer alan Sephora beni her seferinde içeri çekiyor.

  Rıdvan Özkulak

  Yazılım Uzmanı

  Uptown’ın yemeklerini ve çiçekler içerisindeki bahçesini çok seviyorum. Arkadaşlarımla özel günlerimiz için ilk tercihimiz.