Hakkımızda

Adres:

İstiklal Caddesi, No:50-54, Beyoğlu/İstanbul

AÇIK SAATLER:

Her gün 10:00 – 22:00

İLETİŞİM:

info@demirorenistiklal.com
+90 (212) 249 99 99
info@istiklalpalas.com
+90 (212) 252 01 00

DEMİRÖREN İSTİKLAL

Hayranlık uyandıran renkli tarihi ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile İstanbul’un kalbi olan İstiklal Caddesi’nde yükselen Demirören İstiklal, ziyaretçilerine birbirinden keyifli alışveriş seçenekleri sunuyor.

İstiklal Caddesi’nin iki yanına sıralanmış tarihi binalarına eşlik eden 19.000 metrekarelik bir alanda,  41 mağaza kapasitesi ile klasik ve modern çizgilerin buluştuğu bir mimari yorumlamaya sahip olan Demirören İstiklal Beyoğlu’nda, alışveriş zevkinizi bir üst noktaya taşıyacak.

Günde ortalama 30 bin ziyaretçiye kapılarını açan Demirören farklılığını ‘’ Yüzünüzü gülümsetecek, benzersiz deneyimlerle Beyoğlu’ndayız ‘’ sözleri ile açıklıyor.

Herkese hitap eden etkinlikleri, alışveriş kampanyaları ve sürprizleriyle Demirören İstiklal İstanbul’un kalbinde ziyaretlerini bekliyor

Güne huzur dolu bir başlangıç için sabah kahvesi, iş arkadaşlarınızla yiyeceğiniz bir öğle yemeği, dostlarınızla sohbeti yudumlayacağınız bir beş çayı, sevgilinizle romantik bir sinema keyfi, ailenizle akşam yemeği, aradığınız eski bir kitap, arkadaşlarınızla alışveriş zevki… Demirören İstiklal 2011 yılından beri hayatınızın “Buluşma Noktası” olmaktan gurur duyuyor, sizleri güvenli, rahat ve samimi bir dünyaya davet ediyor…

Kiralama Formu

Demirören İstiklal’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bir mağaza veya stand kiralayarak ailemizin bir parçası olmak için aşağıdaki kiralama talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

Aydın Öztuna

Avukat

Çocuklarla İstiklal Caddesi’nin kalabalığından kaçmak istediğimde mutlaka buraya gelirim. Avm’nin dağınık bir yapıda olmaması işimi kolaylaştırıyor. Yemek, alışveriş, çocuklarla birlikte oturabileceğim mekânlar benim için olmazsa olmaz ve hepsini bir arada bulabildiğim bir yer burası.

Serhat Okyar

Designer

Vizyona giren filmleri anında getiren bir sinema salonu olması nedeniyle film izlemek için ilk tercihim İstiklal AVM. Seans bekleme sırasında kitap okuyabileceğiniz bir kitaplığı da var.

Buse Şeker

Mühendis

Benim gibi alışveriş için çok fazla vakit harcamak istemeyenlerdenseniz, kıyafet ve kozmetik alışverişi için İstiklal AVM’yi tercih edebilirsiniz. Aradığım ürünleri bulabileceğim yeterli sayıda mağaza ve en önemlisi Sephora var. AVM’nin hemen girişinde yer alan Sephora beni her seferinde içeri çekiyor.

Rıdvan Özkulak

Yazılım Uzmanı

Uptown’ın yemeklerini ve çiçekler içerisindeki bahçesini çok seviyorum. Arkadaşlarımla özel günlerimiz için ilk tercihimiz.

İNSANLARIN NEDEN ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZİ SEÇTİKLERİNİ BELİRTEN EĞLENCELİ İSTATİSTİKLER

90%ALIŞVERİŞ
60%SİNEMA
80%YEME, İÇME
50%OYUN
40%GÜZELLİK