Anasayfa

Kurumsal

Mağazalar

Duyurular

Sinema

İletişim

4. Kat

 

Bünyesinde sahaftan çalışma ve toplantı alanlarına, fırından pizzacıya kadar birçok seçeneğin bulunduğu Demirören İstiklal’in 4.katı “Bonmarşe” büyük bir heyecanla açıldı. Terasında huzur içinde dilediğinizce yiyip içebileceğiniz Bonmarşe’de sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Bon Tavuk: Beyaz et sevenlere müjde! Tavuğun en lezzetli hallerinin sunulduğu Bon Tavuk, Bonmarşe’de sizlerle tanışmak için can atıyor.

Bon Fırın: Hamur seven Türkiye’ye hamurun en lezzetli hâlini sunan Bon Fırın; taze, lezzetli ve içinizi ısıtacak sıcacık hamur işleri ve içecekleriyle sizleri bekliyor.

Bon Pizza: Gerçek İtalyan Bon Pizza, odun ateşinde pişmiş pizza sevenlerin yeni uğrak noktası olacağı konusunda son derece iddialı.

Work Station: Dışarıdasınız, internetinizin kotası bittiği anda patronunuzdan acil bir mail mi geldi? İş için internette araştırma yapıp çıktı almanız mı gerekiyor? Misafirlerinizle toplantı yapacak uygun bir yer mi bulamadınız? Demirören İstiklal Work Station, sizi bütün bu sıkıntılardan kurtaracak. Demirören İstiklal Bonmarşe’de yer alan Work Station sayesinde, saatlik, günlük, haftalık ve aylık ofis kiralama hizmeti alabilecek, internet ve toplantı odası gibi çeşitli imkanlardan dilediğinizce faydalanabileceksiniz.

Pami Sahaf Pera: ..Ve heyecanla beklediğimiz kavuşma gerçekleşti.. Felsefe, edebiyat, bilim, sanat ve daha birçok konuda aradığınız kitapları bulabileceğiniz Pami Sahaf Pera, Bonmarşe’de.