Bonmarşe
Anasayfa

Kurumsal

Mağazalar

Duyurular

Sinema

İletişim

Bonmarşe

 

Hayranlık uyandıran renkli tarihi, eğlence alanları, kültür merkezleri, restoranları, kitabevleri ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle İstanbul’un kalbi olan İstiklal Caddesi’nde yükselen Demirören İstiklal, ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstiklal Caddesi’nin iki yanına sıralanmış tarihi binalarına eşlik eden Demirören İstiklal, Beyoğlu’nda alışveriş keyfini dinamik ve genç marka karması ile yükseğe çıkarıyor.

41 mağaza kapasitesiyle on dokuz bin metrekarelik bir alanda klasik ve modern çizgilerin buluştuğu bir mimari yorumlamaya sahip olan Demirören İstiklal, açıldığı günden bugüne yerli yabancı milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor. Günde ortalama 30 bin ziyaretçiye kapılarını açan Demirören İstiklal, farklılığını “Renkli yüzler ve benzersiz deneyimlerle Beyoğlu’na geldik” sözleriyle açıklıyor.

Herkese hitap eden etkinlikleri, alışveriş kampanyaları ve sürprizleriyle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Demirören İstiklal, İstanbul’un kalbinde ziyaretçilerini bekliyor.

Bültene Abone Ol

Demirören İstiklal’de gerçekleşen ve gerçekleşecek her şeyden ilk senin haberin olsun.